| MOQ: | Één eenheid |
| Prijs: | 5000-6000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normale verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 eenheden per week |
CAT 330DL Graafmachine
Gebruikte Bouwmachine CAT 330DL Graafmachine Lage Prijs Hoge Kwaliteit Cat Gebruikte CAT 330DL Digger Te Koop
Productbeschrijving:
- Vermogensmodi: Het biedt drie vermogensmodi - Power, Smart en Eco. De Smart-modus kan automatisch het motor- en hydraulisch vermogen aanpassen aan de graafomstandigheden, waardoor brandstof wordt bespaard.
- Bedieningscomfort: De cabine is ontworpen voor comfort, met een ruime en verstelbare stoel, geluiddempende afdichtingen en geavanceerde viskeuze steunen om trillingen te verminderen. De bedieningsorganen zijn gemakkelijk bereikbaar voor de bestuurder.
- Veiligheidsvoorzieningen: Het is uitgerust met een standaard achteruitrijcamera en de Cat Detect - persoonsdetectiefunctie kan waarschuwingen geven aan de bestuurder wanneer iemand het gevaarlijke gebied van de machine betreedt. De grond-stop-schakelaar kan de brandstoftoevoer naar de motor afsluiten en de machine uitschakelen.
- Eenvoudig onderhoud: De brandstof- en motoroliefilters kunnen elke 1.000 werkuren vanaf het bovenste platform worden vervangen. Het nieuwste hydraulische oliefilter heeft uitstekende filtratieprestaties en een lange vervangingsinterval van 3.000 werkuren. De S·O·S-bemonsteringspoort bevindt zich dicht bij de grond, wat het onderhoud vereenvoudigt.
Parameters:
| Item | Waarde |
| Bedrijfsgewicht | 32420kg |
| Vermogen | 235KW |
| Machinegewicht | 33000KG |
| Bakcapaciteit | 1.5m3 |
| Maximale graafdiepte | 8080mm |
Afbeeldingen van het product:
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | Één eenheid |
| Prijs: | 5000-6000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normale verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 eenheden per week |
CAT 330DL Graafmachine
Gebruikte Bouwmachine CAT 330DL Graafmachine Lage Prijs Hoge Kwaliteit Cat Gebruikte CAT 330DL Digger Te Koop
Productbeschrijving:
- Vermogensmodi: Het biedt drie vermogensmodi - Power, Smart en Eco. De Smart-modus kan automatisch het motor- en hydraulisch vermogen aanpassen aan de graafomstandigheden, waardoor brandstof wordt bespaard.
- Bedieningscomfort: De cabine is ontworpen voor comfort, met een ruime en verstelbare stoel, geluiddempende afdichtingen en geavanceerde viskeuze steunen om trillingen te verminderen. De bedieningsorganen zijn gemakkelijk bereikbaar voor de bestuurder.
- Veiligheidsvoorzieningen: Het is uitgerust met een standaard achteruitrijcamera en de Cat Detect - persoonsdetectiefunctie kan waarschuwingen geven aan de bestuurder wanneer iemand het gevaarlijke gebied van de machine betreedt. De grond-stop-schakelaar kan de brandstoftoevoer naar de motor afsluiten en de machine uitschakelen.
- Eenvoudig onderhoud: De brandstof- en motoroliefilters kunnen elke 1.000 werkuren vanaf het bovenste platform worden vervangen. Het nieuwste hydraulische oliefilter heeft uitstekende filtratieprestaties en een lange vervangingsinterval van 3.000 werkuren. De S·O·S-bemonsteringspoort bevindt zich dicht bij de grond, wat het onderhoud vereenvoudigt.
Parameters:
| Item | Waarde |
| Bedrijfsgewicht | 32420kg |
| Vermogen | 235KW |
| Machinegewicht | 33000KG |
| Bakcapaciteit | 1.5m3 |
| Maximale graafdiepte | 8080mm |
Afbeeldingen van het product:
![]()
![]()
![]()
![]()