|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdays |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | JAPAN Gebruikte heftrucks |
| Laadvermogen | 1500KG |
| Gewicht | 2300 KG |
| Maximale Hefhoogte | 3000mm (Optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Totale Afmetingen | 2.68*1.2*2.2 m |
| Vertrekhaven | Shanghai |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |
| Kleur | Groen,Geel |
| Kerncomponenten | Originele Motor |
| Jaar | 2023 |
Gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en met een filiaal in Hefei, Anhui, bestaat ons bedrijf al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
We zullen ons uiterste best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdays |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | JAPAN Gebruikte heftrucks |
| Laadvermogen | 1500KG |
| Gewicht | 2300 KG |
| Maximale Hefhoogte | 3000mm (Optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Totale Afmetingen | 2.68*1.2*2.2 m |
| Vertrekhaven | Shanghai |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |
| Kleur | Groen,Geel |
| Kerncomponenten | Originele Motor |
| Jaar | 2023 |
Gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en met een filiaal in Hefei, Anhui, bestaat ons bedrijf al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
We zullen ons uiterste best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.