|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | GEBRUIKTE heftrucks uit JAPAN |
| Laadvermogen | 1800KG |
| Gewicht | 2500 KG |
| Maximale Hefhoogte | 6500 mm (Optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Totale Afmetingen | 2,68*1,2*2,2 m |
| Vertrekhaven | Shanghai |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |
| Kleur | Geel |
| Kerncomponenten | Originele Motor |
| Jaar | 2023 |
Dit is een tweedehands Komatsu 1,8-tons elektrische heftruck uitgerust met 6,5 meter stalen vorken in een helder gele afwerking, ontworpen voor betrouwbare prestaties in magazijnlogistiek, materiaalhandling in fabrieken of buitendistributietaken, waarbij duurzame constructie en efficiënte werking worden gecombineerd om aan diverse industriële behoeften te voldoen.
Gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en met een filiaal in Hefei, Anhui, bestaat ons bedrijf al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
We zullen ons uiterste best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | GEBRUIKTE heftrucks uit JAPAN |
| Laadvermogen | 1800KG |
| Gewicht | 2500 KG |
| Maximale Hefhoogte | 6500 mm (Optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Totale Afmetingen | 2,68*1,2*2,2 m |
| Vertrekhaven | Shanghai |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |
| Kleur | Geel |
| Kerncomponenten | Originele Motor |
| Jaar | 2023 |
Dit is een tweedehands Komatsu 1,8-tons elektrische heftruck uitgerust met 6,5 meter stalen vorken in een helder gele afwerking, ontworpen voor betrouwbare prestaties in magazijnlogistiek, materiaalhandling in fabrieken of buitendistributietaken, waarbij duurzame constructie en efficiënte werking worden gecombineerd om aan diverse industriële behoeften te voldoen.
Gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en met een filiaal in Hefei, Anhui, bestaat ons bedrijf al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
We zullen ons uiterste best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.