| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdays |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | JAPAN Gebruikte heftrucks |
| Laadvermogen | 2000KG |
| Gewicht | 3200 KG |
| Maximale Hefhoogte | 4000 mm (Optioneel) |
| Type Voeding | Dieselmotor |
| Totale Afmetingen | 2,68*1,2*2,2 m |
| Vertrekhaven | Shanghai |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |
| Kleur | Geel, Groen |
| Kerncomponenten | Originele Motor |
| Jaar | 2023 |
Gebruikte Komatsu 2-tons elektrische heftruck verkrijgbaar in tweekleurige geel en groen modellen, ontworpen voor efficiënte magazijn- en industriële materiaalbehandeling met een hefhoogte van 4 meter en een lastzwaartepunt van 1,5 meter, voorzien van duurzame elektrische aandrijving voor weinig onderhoud en milieuprestaties, ideaal voor middelgrote logistieke operaties en opslagbehoeften.
Gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en met een filiaal in Hefei, Anhui, bestaat ons bedrijf al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
We zullen ons uiterste best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdays |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | JAPAN Gebruikte heftrucks |
| Laadvermogen | 2000KG |
| Gewicht | 3200 KG |
| Maximale Hefhoogte | 4000 mm (Optioneel) |
| Type Voeding | Dieselmotor |
| Totale Afmetingen | 2,68*1,2*2,2 m |
| Vertrekhaven | Shanghai |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |
| Kleur | Geel, Groen |
| Kerncomponenten | Originele Motor |
| Jaar | 2023 |
Gebruikte Komatsu 2-tons elektrische heftruck verkrijgbaar in tweekleurige geel en groen modellen, ontworpen voor efficiënte magazijn- en industriële materiaalbehandeling met een hefhoogte van 4 meter en een lastzwaartepunt van 1,5 meter, voorzien van duurzame elektrische aandrijving voor weinig onderhoud en milieuprestaties, ideaal voor middelgrote logistieke operaties en opslagbehoeften.
Gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en met een filiaal in Hefei, Anhui, bestaat ons bedrijf al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
We zullen ons uiterste best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.