| MOQ: | Één eenheid |
| Prijs: | 3000-5000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normale verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 eenheden per week |
CAT 420F Graafmachine
Productbeschrijving:
Algemene specificaties
- Gewicht: Het heeft een maximaal gewicht van 24.251 lbs (11.000 kg) en een bedrijfsgewicht van 15.395 lbs (6.983 kg).
- Afmetingen: De transportlengte is 24 ft (7 m), de transportbreedte is 2,322 m en de transporthoogte is 3,577 m.
Motor
- Model: Hij is uitgerust met een Cat C4.4 ACERT-motor.
- Vermogen: Het bruto vermogen is 102 pk (76 kW) en het netto vermogen is 93 pk (69 kW). Het vermogen wordt gemeten bij 2.200 tpm.
Hydraulisch systeem
- Pomptype: De variabele axiale zuigerpomp wordt gebruikt.
- Debiet: De pompopbrengst is 43,1 gpm (163 lpm).
Graafmachine
- Graafdiepte: De standaard graafdiepte kan 14,4 ft bereiken.
- Laadvermogen: De last bij maximale hefhoogte is 7.238 lbs (3.283 kg). De uitscheurkracht van de graafmachine is 62,66 kN.
Lader
- Losbreekkracht van de bak: Deze is 11.283 lbs (5.118 kg).
- Hefvermogen: Het hefvermogen is 7.238 lbs (3.283 kg).
Parameters:
| Item | Waarde |
| Type | Graafmachine |
| Nominale belasting | 6893kg |
| Machinegewicht | 6893 - 10000 kg |
| Motormerk | Cat |
| Conditie | 90%NIEUW |
| Kleur | Geel |
Afbeeldingen:
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | Één eenheid |
| Prijs: | 3000-5000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normale verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 eenheden per week |
CAT 420F Graafmachine
Productbeschrijving:
Algemene specificaties
- Gewicht: Het heeft een maximaal gewicht van 24.251 lbs (11.000 kg) en een bedrijfsgewicht van 15.395 lbs (6.983 kg).
- Afmetingen: De transportlengte is 24 ft (7 m), de transportbreedte is 2,322 m en de transporthoogte is 3,577 m.
Motor
- Model: Hij is uitgerust met een Cat C4.4 ACERT-motor.
- Vermogen: Het bruto vermogen is 102 pk (76 kW) en het netto vermogen is 93 pk (69 kW). Het vermogen wordt gemeten bij 2.200 tpm.
Hydraulisch systeem
- Pomptype: De variabele axiale zuigerpomp wordt gebruikt.
- Debiet: De pompopbrengst is 43,1 gpm (163 lpm).
Graafmachine
- Graafdiepte: De standaard graafdiepte kan 14,4 ft bereiken.
- Laadvermogen: De last bij maximale hefhoogte is 7.238 lbs (3.283 kg). De uitscheurkracht van de graafmachine is 62,66 kN.
Lader
- Losbreekkracht van de bak: Deze is 11.283 lbs (5.118 kg).
- Hefvermogen: Het hefvermogen is 7.238 lbs (3.283 kg).
Parameters:
| Item | Waarde |
| Type | Graafmachine |
| Nominale belasting | 6893kg |
| Machinegewicht | 6893 - 10000 kg |
| Motormerk | Cat |
| Conditie | 90%NIEUW |
| Kleur | Geel |
Afbeeldingen:
![]()
![]()
![]()
![]()