| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 8000USD |
| Standard Packaging: | Houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
De gebruikte Doosan DH225 22-ton spoorgraver is een zware machine die is ontworpen voor veeleisende taken in bouw-, sloop-, mijnbouw- en infrastructuurprojecten.met een werkgewicht van ongeveer 22Het toestel weegt 200 kg en wordt aangedreven door een 110 kW DE08TIS dieselmotor. Het levert robuuste prestaties voor grootschalige aardbevingen en materiaalverwerking.
| Merknaam | Doosan Crawler Excavator |
|---|---|
| Model | DH225 |
| Laadcapaciteit | 22T |
| Algemene afmetingen | 9.6 × 2,9 × 3,0 m |
| Werkgewicht | 22000 kg |
| Bucket | Buitenafhaalmachine |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 8000USD |
| Standard Packaging: | Houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
De gebruikte Doosan DH225 22-ton spoorgraver is een zware machine die is ontworpen voor veeleisende taken in bouw-, sloop-, mijnbouw- en infrastructuurprojecten.met een werkgewicht van ongeveer 22Het toestel weegt 200 kg en wordt aangedreven door een 110 kW DE08TIS dieselmotor. Het levert robuuste prestaties voor grootschalige aardbevingen en materiaalverwerking.
| Merknaam | Doosan Crawler Excavator |
|---|---|
| Model | DH225 |
| Laadcapaciteit | 22T |
| Algemene afmetingen | 9.6 × 2,9 × 3,0 m |
| Werkgewicht | 22000 kg |
| Bucket | Buitenafhaalmachine |