| MOQ: | Eén eenheid |
| Prijs: | 5000-6000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 eenheden per week |
De Doosan DH225 is een middelgrote hydraulische graafmachine die is ontworpen voor veelzijdige aardbevingen en bouwwerkzaamheden.het maken van een voorkeur keuze voor infrastructuurprojecten, mijnbouw en stedelijke bouwwerken wereldwijd.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Korea |
| Kracht | 147 kW |
| Kracht voor het graven van emmers | 58Kn |
| Stok graafkracht | 40Kn |
| Naam van het product | Doosan graafmachine |
| Jaar | 2023 |
| De capaciteit van de emmer | 00,8-1,2 m3 |
| Gewicht van de machine | 30000 kg |
| Voorwaarde | 90% nieuw |
| MOQ: | Eén eenheid |
| Prijs: | 5000-6000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 eenheden per week |
De Doosan DH225 is een middelgrote hydraulische graafmachine die is ontworpen voor veelzijdige aardbevingen en bouwwerkzaamheden.het maken van een voorkeur keuze voor infrastructuurprojecten, mijnbouw en stedelijke bouwwerken wereldwijd.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Korea |
| Kracht | 147 kW |
| Kracht voor het graven van emmers | 58Kn |
| Stok graafkracht | 40Kn |
| Naam van het product | Doosan graafmachine |
| Jaar | 2023 |
| De capaciteit van de emmer | 00,8-1,2 m3 |
| Gewicht van de machine | 30000 kg |
| Voorwaarde | 90% nieuw |