|
|
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 2000 USD Per UNIT |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 SETs per maand |
| Specificatie Categorie | Details |
|---|---|
| Bedrijfsgewicht | 34.000 kg |
| Motorvermogen | 123 - 129 kW (165 - 173 PK) |
| Bakinhoud | 0,8 - 1,2 m³ (standaard) |
| Motormodel | Door Isuzu of Hitachi ontworpen dieselmotor |
| Motorinhoud | 5,2 - 6,0 L |
| Emissienormen | Tier 3/Tier 4 equivalent (afhankelijk van de markt) |
| Maximale graafdiepte | 6,5 - 7,2 m |
| Maximaal bereik op maaiveld | 9,5 - 10,5 m |
| Zwenksnelheid | 10 - 12 tpm |
| Hoofdpompdebiet | 2 × 100 L/min (pompen met variabele opbrengst) |
| Bedrijfsdruk | 34 - 35 MPa |
| Transportlengte | 9,5 - 10,5 m |
| Transportbreedte | 2,8 - 3,0 m |
| Transporthoogte | 3,0 - 3,3 m |
|
|
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | 2000 USD Per UNIT |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 SETs per maand |
| Specificatie Categorie | Details |
|---|---|
| Bedrijfsgewicht | 34.000 kg |
| Motorvermogen | 123 - 129 kW (165 - 173 PK) |
| Bakinhoud | 0,8 - 1,2 m³ (standaard) |
| Motormodel | Door Isuzu of Hitachi ontworpen dieselmotor |
| Motorinhoud | 5,2 - 6,0 L |
| Emissienormen | Tier 3/Tier 4 equivalent (afhankelijk van de markt) |
| Maximale graafdiepte | 6,5 - 7,2 m |
| Maximaal bereik op maaiveld | 9,5 - 10,5 m |
| Zwenksnelheid | 10 - 12 tpm |
| Hoofdpompdebiet | 2 × 100 L/min (pompen met variabele opbrengst) |
| Bedrijfsdruk | 34 - 35 MPa |
| Transportlengte | 9,5 - 10,5 m |
| Transportbreedte | 2,8 - 3,0 m |
| Transporthoogte | 3,0 - 3,3 m |