|
|
| MOQ: | Eén eenheid |
| Prijs: | 3000-5000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Supply Capacity: | 100 eenheden/ een week |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Nominale laadcapaciteit | 45 ton |
| Gewicht | 69400 kg |
| Max. Liftbelasting | 45 ton |
| Jaar | 2018 |
| Model | 450 |
| Oorsprong | Zweden |
| Nominale laadcapaciteit | 45 ton |
| Gewicht | 69400 kg |
| Max. Liftbelasting | 45 ton |
| Kleur | Rood |
| Model | 450 |
| Jaar | 2018 |
|
|
| MOQ: | Eén eenheid |
| Prijs: | 3000-5000USD/ One Unit |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Supply Capacity: | 100 eenheden/ een week |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Nominale laadcapaciteit | 45 ton |
| Gewicht | 69400 kg |
| Max. Liftbelasting | 45 ton |
| Jaar | 2018 |
| Model | 450 |
| Oorsprong | Zweden |
| Nominale laadcapaciteit | 45 ton |
| Gewicht | 69400 kg |
| Max. Liftbelasting | 45 ton |
| Kleur | Rood |
| Model | 450 |
| Jaar | 2018 |