|
|
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | 1000 USD Per UNIT |
| Standard Packaging: | Normale verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 stuks per maand |
2 Ton Gebruikte HELI Elektrische Vorkheftruck
![]()
![]()
![]()
![]()
De HELI 2T Elektrische Vorkheftruck is een zeer efficiënte, emissievrije oplossing voor materiaalbehandeling, ontworpen voor binnen- en lichte buitentoepassingen. Met een laadvermogen van 2 ton combineert hij robuuste prestaties met milieuvriendelijke werking, ideaal voor magazijnen, logistieke centra en fabrieken.
Als u geïnteresseerd bent in onze producten en meer details wilt weten over onze machines, neem dan gerust contact met mij op.
Productspecificatie
| Model | Heli CPCD20 |
| Laadvermogen | 2.000 kg (bij 500 mm lastzwaartepunt) |
| Hefhoogte | 3.000–5.500 mm (standaard) / 6.000 mm (optie hoge mast) |
| Masttype |
Duplex (standaard) / Triplex (optioneel) |
| Batterijopties | • Loodzuur: 48V/630Ah (8–10 uur opladen) • Lithium-Ion: 48V/525Ah (2,5 uur snelladen, 2.000+ cycli) |
| Motor | AC aandrijf- en hefmotoren (92% energie-efficiëntie) |
| Rijsnelheid | • Ongeladen: 16 km/u • Beladen: 12 km/u |
| Klimvermogen | 15% (beladen) / 20% (ongeladen) |
| Totale lengte | 2.350 mm (zonder vorken) |
| Draaicirkel | 2.100 mm |
| Bandenopties | • Massief (standaard) • Luchtbanden (buiten/ruw terrein) |
Bedrijfsproductie
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een nevenvestiging in Hefei, Anhui. Het bedrijf bestaat al meer dan tien jaar. Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
Wij verkopen graafmachines, laders, graders, kranen, vorkheftrucks en allerlei accessoires en meer.
Machines verkopen is onze specialiteit. We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten.
Door professionaliteit worden we vertrouwd.
Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.
Certificaat en Contact
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | 1000 USD Per UNIT |
| Standard Packaging: | Normale verpakking |
| Delivery Period: | 5-7 werkdagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 stuks per maand |
2 Ton Gebruikte HELI Elektrische Vorkheftruck
![]()
![]()
![]()
![]()
De HELI 2T Elektrische Vorkheftruck is een zeer efficiënte, emissievrije oplossing voor materiaalbehandeling, ontworpen voor binnen- en lichte buitentoepassingen. Met een laadvermogen van 2 ton combineert hij robuuste prestaties met milieuvriendelijke werking, ideaal voor magazijnen, logistieke centra en fabrieken.
Als u geïnteresseerd bent in onze producten en meer details wilt weten over onze machines, neem dan gerust contact met mij op.
Productspecificatie
| Model | Heli CPCD20 |
| Laadvermogen | 2.000 kg (bij 500 mm lastzwaartepunt) |
| Hefhoogte | 3.000–5.500 mm (standaard) / 6.000 mm (optie hoge mast) |
| Masttype |
Duplex (standaard) / Triplex (optioneel) |
| Batterijopties | • Loodzuur: 48V/630Ah (8–10 uur opladen) • Lithium-Ion: 48V/525Ah (2,5 uur snelladen, 2.000+ cycli) |
| Motor | AC aandrijf- en hefmotoren (92% energie-efficiëntie) |
| Rijsnelheid | • Ongeladen: 16 km/u • Beladen: 12 km/u |
| Klimvermogen | 15% (beladen) / 20% (ongeladen) |
| Totale lengte | 2.350 mm (zonder vorken) |
| Draaicirkel | 2.100 mm |
| Bandenopties | • Massief (standaard) • Luchtbanden (buiten/ruw terrein) |
Bedrijfsproductie
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een nevenvestiging in Hefei, Anhui. Het bedrijf bestaat al meer dan tien jaar. Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
Wij verkopen graafmachines, laders, graders, kranen, vorkheftrucks en allerlei accessoires en meer.
Machines verkopen is onze specialiteit. We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten.
Door professionaliteit worden we vertrouwd.
Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.
Certificaat en Contact
![]()
![]()