|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | CHINA Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 2000 kg |
| Gewicht | 3000 kg |
| Maximale hefhoogte | 3000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Algemene grootte | 2.68*1.2*2.2 m |
| Havens van vertrek | Shanghai |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
HELI 1,5 ton gebruikte dieselforkliften gemaakt in China
De Heli 1.5T vorkheftruck is een betrouwbare materiaalverwerkingsmachine met een hefvermogen van 1,5 ton en een flexibele manoeuvreerbaarheid.Terwijl intuïtieve besturing en duurzame bouw efficiëntie garanderen, en consistente prestaties voor dagelijkse taken zoals stapelen, laden en goederen verplaatsen.
Ons bedrijf is gevestigd in het Qingpu-district, Shanghai, China, en heeft een bijkantoor in Hefei, Anhui.Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie..
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we worden vertrouwd, zijn we steeds professioneler.
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 1500 USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | CHINA Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 2000 kg |
| Gewicht | 3000 kg |
| Maximale hefhoogte | 3000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Algemene grootte | 2.68*1.2*2.2 m |
| Havens van vertrek | Shanghai |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
HELI 1,5 ton gebruikte dieselforkliften gemaakt in China
De Heli 1.5T vorkheftruck is een betrouwbare materiaalverwerkingsmachine met een hefvermogen van 1,5 ton en een flexibele manoeuvreerbaarheid.Terwijl intuïtieve besturing en duurzame bouw efficiëntie garanderen, en consistente prestaties voor dagelijkse taken zoals stapelen, laden en goederen verplaatsen.
Ons bedrijf is gevestigd in het Qingpu-district, Shanghai, China, en heeft een bijkantoor in Hefei, Anhui.Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie..
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we worden vertrouwd, zijn we steeds professioneler.