|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 3500 kg |
| Maximale hefhoogte | 3000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | HELI |
| Algemene grootte | 2.098*1.12*1.995m |
| Jaar | 2022 |
| Kleur | Oranje |
| Haven | Shanghai |
| Mast | Fase 3 |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
Dit is een tweedehands Heli 3-ton diesel vorkheftruck met een handgestuurd transmissie systeem ideaal voor kosteneffectieve werking in zware industriële omgevingen.De oranje kleur zorgt voor een hoge zichtbaarheid en verhoogt de veiligheid in magazijnen of op bouwterreinenDe drie-stappen mast biedt een uitgebreide hefhoogte die geschikt is voor opslag op meerdere niveaus of voor taken met een hoge afstand.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd.Het bedrijf is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een bijkantoor in Hefei, Anhui opgericht.Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie..
We verkopen graafmachines, laadmachines, klasseringsmachines, kranen, vorkheftrucks en allerlei accessoires en meer. We werken samen met merken als Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany enzovoort.Wij zijn professionele verkopers..
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we worden vertrouwd, zijn we steeds professioneler.
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 3500 kg |
| Maximale hefhoogte | 3000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | HELI |
| Algemene grootte | 2.098*1.12*1.995m |
| Jaar | 2022 |
| Kleur | Oranje |
| Haven | Shanghai |
| Mast | Fase 3 |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
Dit is een tweedehands Heli 3-ton diesel vorkheftruck met een handgestuurd transmissie systeem ideaal voor kosteneffectieve werking in zware industriële omgevingen.De oranje kleur zorgt voor een hoge zichtbaarheid en verhoogt de veiligheid in magazijnen of op bouwterreinenDe drie-stappen mast biedt een uitgebreide hefhoogte die geschikt is voor opslag op meerdere niveaus of voor taken met een hoge afstand.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd.Het bedrijf is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een bijkantoor in Hefei, Anhui opgericht.Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie..
We verkopen graafmachines, laadmachines, klasseringsmachines, kranen, vorkheftrucks en allerlei accessoires en meer. We werken samen met merken als Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany enzovoort.Wij zijn professionele verkopers..
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we worden vertrouwd, zijn we steeds professioneler.