|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 3500 kg |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | Toyota |
| Algemene grootte | 2.713*1.225*2.713m |
| Jaar | 2022 |
| Kleur | Oranje |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2e fase |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
Dit is een gebruikte 3 ton Toyota 7F handhandige vorkheftruck uitgerust met een middencilinder hydraulisch systeem,die een efficiënte opeenvolgende opheffing van de vork en mast mogelijk maakt om de werkzaamheden in beknopte ruimtes of ruimtes met beperkte hoogte zoals magazijnen te optimaliseren, fabrieken en logistieke centra. De vorkheftruck is geverfd in een levendige oranje kleur voor een hoge zichtbaarheid en duurzaamheid.en de handgeschakelde versnellingsbak zorgt voor een betrouwbare besturing voor zware materialen.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een bijkantoor in Hefei, Anhui opgericht.Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie..
We verkopen graafmachines, laadmachines, klasseringsmachines, kranen, vorkheftrucks en allerlei accessoires en meer. We werken samen met merken als Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany enzovoort.Wij zijn professionele verkopers..
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we worden vertrouwd, zijn we steeds professioneler.
|
|
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 3500 kg |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | Toyota |
| Algemene grootte | 2.713*1.225*2.713m |
| Jaar | 2022 |
| Kleur | Oranje |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2e fase |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
Dit is een gebruikte 3 ton Toyota 7F handhandige vorkheftruck uitgerust met een middencilinder hydraulisch systeem,die een efficiënte opeenvolgende opheffing van de vork en mast mogelijk maakt om de werkzaamheden in beknopte ruimtes of ruimtes met beperkte hoogte zoals magazijnen te optimaliseren, fabrieken en logistieke centra. De vorkheftruck is geverfd in een levendige oranje kleur voor een hoge zichtbaarheid en duurzaamheid.en de handgeschakelde versnellingsbak zorgt voor een betrouwbare besturing voor zware materialen.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een bijkantoor in Hefei, Anhui opgericht.Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie..
We verkopen graafmachines, laadmachines, klasseringsmachines, kranen, vorkheftrucks en allerlei accessoires en meer. We werken samen met merken als Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany enzovoort.Wij zijn professionele verkopers..
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we worden vertrouwd, zijn we steeds professioneler.