| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte heftrucks |
| Laadvermogen | 3000KG |
| Gewicht | 3500KG |
| Maximale Hefhoogte | 4000mm (Optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Marketing Type | Toyota |
| Totale Afmetingen | 2.713*1.225*2.313m |
| Jaar | 2022 |
| Kleur | Oranje |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 3-traps |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge Kosteneffectiviteit |
Gebruikte Toyota 3 Ton Diesel Heftruck, Levendige Oranje Afwerking met een Zwaar Versterkt Stalen Frame, Weinig Bedrijfsuren en Goed Onderhouden. Een Betrouwbaar Middel voor Hoogbouw Magazijnopslag, Bulk Materiaalhandling en Efficiëntie in Industriële Logistiek.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een filiaal opgericht in Hefei, Anhui. Het bedrijf bestaat al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
Wij verkopen graafmachines, wielladers, bulldozers, kranen, heftrucks en allerlei accessoires en meer.
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte heftrucks |
| Laadvermogen | 3000KG |
| Gewicht | 3500KG |
| Maximale Hefhoogte | 4000mm (Optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Marketing Type | Toyota |
| Totale Afmetingen | 2.713*1.225*2.313m |
| Jaar | 2022 |
| Kleur | Oranje |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 3-traps |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge Kosteneffectiviteit |
Gebruikte Toyota 3 Ton Diesel Heftruck, Levendige Oranje Afwerking met een Zwaar Versterkt Stalen Frame, Weinig Bedrijfsuren en Goed Onderhouden. Een Betrouwbaar Middel voor Hoogbouw Magazijnopslag, Bulk Materiaalhandling en Efficiëntie in Industriële Logistiek.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in Qingpu District, Shanghai, China, en heeft een filiaal opgericht in Hefei, Anhui. Het bedrijf bestaat al meer dan tien jaar. Onze klanten bevinden zich over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
Wij verkopen graafmachines, wielladers, bulldozers, kranen, heftrucks en allerlei accessoires en meer.
We zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege professionaliteit worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.