| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2500USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte vorkheftrucks |
| Laadvermogen | 2500KG |
| Gewicht | 3500KG |
| Maximale Hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Marketing Type | Toyota |
| Totale Afmetingen | 2.713*1.225*2.313m |
| Jaar | 2020/2021/2022 |
| Kleur | Rood |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2-traps |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2500USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte vorkheftrucks |
| Laadvermogen | 2500KG |
| Gewicht | 3500KG |
| Maximale Hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Type Aandrijving | Dieselmotor |
| Marketing Type | Toyota |
| Totale Afmetingen | 2.713*1.225*2.313m |
| Jaar | 2020/2021/2022 |
| Kleur | Rood |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2-traps |
| Uniek Verkoopargument | Energiebesparend/Hoge kosteneffectiviteit |