| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2500USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 4700 kg |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | Mitsubishi |
| Algemene grootte | 2.713*1.225*2.313m |
| Jaar | 2020/2021/2022 |
| Kleur | Rood |
| Haven | Shanghai |
| Mast | Fase 3 |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2500USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 4700 kg |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | Mitsubishi |
| Algemene grootte | 2.713*1.225*2.313m |
| Jaar | 2020/2021/2022 |
| Kleur | Rood |
| Haven | Shanghai |
| Mast | Fase 3 |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |