| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 10000 kg |
| Gewicht | 15000 kg |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | TCM |
| Algemene grootte | 5.7*2.1*2.8m |
| Jaar | 2020-2024 |
| Kleur | Geel |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2e fase |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Sleutelwoord | Gebruikte heftrucks |
| Vervoervermogen | 10000 kg |
| Gewicht | 15000 kg |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Tipe in de handel brengen | TCM |
| Algemene grootte | 5.7*2.1*2.8m |
| Jaar | 2020-2024 |
| Kleur | Geel |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2e fase |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing/hoge kosteneffectiviteit |