| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte vorkheftrucks |
| Laadvermogen | 7000KG |
| Gewicht | 7800KG |
| Maximale hefhoogte | 6000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Marketingtype | HELI |
| Totale maat | 3,5*2,1*2,5m |
| Jaar | 2020-2024 |
| Kleur | Geel |
| Haven | Sjanghai |
| Mast | 2 fase |
| Uniek verkoopargument | Energiebesparing/Hoge kosteneffectief |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in het Qingpu-district, Shanghai, China, en heeft een filiaal opgezet in Hefei, Anhui. Het bedrijf bestaat al meer dan tien jaar. Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
Wij verkopen graafmachines, laders, graders, kranen, heftrucks en allerlei accessoires en meer. We werken samen met merken zoals Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany enzovoort. Machines verkopen wij zijn professioneel.
Wij zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege ons beroep worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Container |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte vorkheftrucks |
| Laadvermogen | 7000KG |
| Gewicht | 7800KG |
| Maximale hefhoogte | 6000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Marketingtype | HELI |
| Totale maat | 3,5*2,1*2,5m |
| Jaar | 2020-2024 |
| Kleur | Geel |
| Haven | Sjanghai |
| Mast | 2 fase |
| Uniek verkoopargument | Energiebesparing/Hoge kosteneffectief |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. is gevestigd in het Qingpu-district, Shanghai, China, en heeft een filiaal opgezet in Hefei, Anhui. Het bedrijf bestaat al meer dan tien jaar. Onze klanten zijn over de hele wereld en we hebben een goede reputatie.
Wij verkopen graafmachines, laders, graders, kranen, heftrucks en allerlei accessoires en meer. We werken samen met merken zoals Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany enzovoort. Machines verkopen wij zijn professioneel.
Wij zullen ons best doen om onze klanten tevreden te stellen met onze producten en diensten. Vanwege ons beroep worden we vertrouwd. Omdat we vertrouwd worden, worden we steeds professioneler.