| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte vorkheftrucks |
| Laadvermogen | 3000KG |
| Gewicht | 4700KG |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Marketingtype | Mitsubishi |
| Totale maat | 2,7*1,3*1,8m |
| Jaar | 2020-2024 |
| Kleur | Groente |
| Haven | Sjanghai |
| Mast | 3 fase |
| Uniek verkoopargument | Energiebesparing/Hoge kosteneffectief |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 3000USD |
| Standard Packaging: | Houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Trefwoord | Gebruikte vorkheftrucks |
| Laadvermogen | 3000KG |
| Gewicht | 4700KG |
| Maximale hefhoogte | 4000 mm (optioneel) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Marketingtype | Mitsubishi |
| Totale maat | 2,7*1,3*1,8m |
| Jaar | 2020-2024 |
| Kleur | Groente |
| Haven | Sjanghai |
| Mast | 3 fase |
| Uniek verkoopargument | Energiebesparing/Hoge kosteneffectief |