| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000USD |
| Standard Packaging: | houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Laadvermogen | 3000 KG |
| Gewicht | 4700 KG |
| Max. Hefhoogte | 3000 mm (Optioneel) |
| Type aandrijving | Dieselmotor |
| Merk | TCM |
| Totale afmetingen | 2,8 x 1,2 x 2,5 m |
| Jaar | 2023 |
| Kleur | Wit |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2-traps |
| Uniek verkoopargument | Energiebesparend / Hoge kosteneffectiviteit |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000USD |
| Standard Packaging: | houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Laadvermogen | 3000 KG |
| Gewicht | 4700 KG |
| Max. Hefhoogte | 3000 mm (Optioneel) |
| Type aandrijving | Dieselmotor |
| Merk | TCM |
| Totale afmetingen | 2,8 x 1,2 x 2,5 m |
| Jaar | 2023 |
| Kleur | Wit |
| Haven | Shanghai |
| Mast | 2-traps |
| Uniek verkoopargument | Energiebesparend / Hoge kosteneffectiviteit |