| MOQ: | Eén eenheid |
| Prijs: | 1000-2000usd/one unit |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | Industriële apparatuur |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 eenheden/ een week |
De Heli 25-tons diesel vorkheftruck is een zware contragewicht vorkheftruck ontworpen voor intensieve materiaalbehandeling in havens, terminals, logistieke centra, staalfabrieken, machinefabrieken en grote magazijnen.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Hefhoogte | 3000mm |
| Hefgewicht | 25000kg |
| Motor | 490 |
| Merk | Chinese Heli |
| Mast | 2 |
| Kleur | Origineel |
| MOQ: | Eén eenheid |
| Prijs: | 1000-2000usd/one unit |
| Standard Packaging: | Normaal pakket |
| Delivery Period: | Industriële apparatuur |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 eenheden/ een week |
De Heli 25-tons diesel vorkheftruck is een zware contragewicht vorkheftruck ontworpen voor intensieve materiaalbehandeling in havens, terminals, logistieke centra, staalfabrieken, machinefabrieken en grote magazijnen.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Hefhoogte | 3000mm |
| Hefgewicht | 25000kg |
| Motor | 490 |
| Merk | Chinese Heli |
| Mast | 2 |
| Kleur | Origineel |