| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000USD |
| Standard Packaging: | houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 4700 kg |
| Maximale hefhoogte | 3000 mm (facultatief) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Merken | Toyota |
| Algemene grootte | 2.8 × 1,2 × 2,5 m |
| Vervaardigingsjaar | 2020-2024 |
| Kleur | Rood |
| Haven | Shanghai |
| Type masten | 2e fase |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing / hoge kosteneffectiviteit |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 2000USD |
| Standard Packaging: | houder |
| Delivery Period: | 5-7 weekdagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Vervoervermogen | 3000 kg |
| Gewicht | 4700 kg |
| Maximale hefhoogte | 3000 mm (facultatief) |
| Vermogenstype | Dieselmotor |
| Merken | Toyota |
| Algemene grootte | 2.8 × 1,2 × 2,5 m |
| Vervaardigingsjaar | 2020-2024 |
| Kleur | Rood |
| Haven | Shanghai |
| Type masten | 2e fase |
| Unieke verkooppunten | Energiebesparing / hoge kosteneffectiviteit |